Pozycjonowanie stron internetowych

Uzyskaj #1 pozycję w google!

W tym krótkim opisie postaram się odpowiedzieć Tobie czym jest pozycjonowanie stron internetowych (SEO) i na co ono wpływa. Otóż pozycjonowanie stron w 2019 roku to wszelkie działania na stronie (techniczne) oraz poza nią (Offsite SEO) mające na celu podniesienie pozycji Twojej strony internetowej w organicznych wynikach wyszukiwania Google oraz ogólne podniesienie jej widoczności na wiele słów kluczowych.

Technikę pozycjonowania oraz działań SEO należy podzielić na kilka etapów tj: 

  • analiza rynku
  • stworzenie strategii
  • optymalizacja techniczna strony www
  • działania zewnętrzne
Efektem końcowym wszystkich wymienionych wyżej etapów jest stworzenie jak największego ruchu organicznego z wyszukiwarki Google, który finalnie będzie konwertował na klienta.

Działania SEO (pozycjonerskie)

Bezpieczne metody
100%
Przemyślane strategie
100%
Darmowy audyt i optymalizacja strony
100%
Doświadczeni specjaliści z wieloletnim stażem
100%
Umowa bez "kruczków" prawnych"
100%

Pierwszym etapem pozycjonowania strony internetowej jest odpowiedni dobór słów i fraz kluczowych takich, które najlepiej pasują do danej strony bądź branży.

Kolejny etapem jest podjęcie działań wiążących się z optymalizacją (techniczną) kodu źródłowego strony.

Gdy pierwsze dwa etapy są zakończone – możemy przejść do etapu trzeciego – optymalizacji treści pod kątem wyszukiwarki na podstawie wcześniej przygotowanych słów i fraz kluczowych.

Pozycjonowanie stron internetowych jest procesem ciągłym i długotrwałym. Aby zdobyć oraz utrzymać pozycję danego słowa kluczowego należy konsekwentnie i systematycznie pracować nad jakością strony internetowej oraz pozyskiwaniem wysokiej jakości linków zwrotnych do strony.

O wszystkie osiągnięte pozycje trzeba dbać i je na bieżąco monitorować. Gdy zaniedbany którykolwiek z tych procesów – spadek osiągniętej pozycji jest nieunikniony. Warto również wspomnieć, że frazę, które jest wysoko w Google dużo taniej oraz łatwiej utrzymać niż budować jej widoczność od zera.

Chcesz zwiększyć ruch na swojej stronie?

Napisz do nas!