Współpraca z SEOnidas

POLEĆ KLIENTA I ZDOBĄDŹ PROWIZJĘ

  1. Jesteś internetowym twórcą, copywriterem lub grafikiem?
  2. Projektujesz strony internetowe?
  3. Wiesz kto szuka specjalistów od pozycjonowania?

A może tylko wiesz z kim warto się skontaktować w tej sprawie, bo profil jego działalności, zaniedbana, od lat nieaktualizowana i przestarzała technologicznie strona wymaga optymalizacji, którą wykonasz ty w oparciu o nasze profesjonalne wskazówki?

WSPÓŁPRACA Z SEONIDAS.PL

Nasz model współpracy jest najprzyjaźniejszym i jednocześnie prostym mechanizmem funkcjonującym na rynku. Program partnerski Seonidas.pl to jednorazowa prowizja o wartości miesięcznego wynagrodzenia, które wynegocjuje z nami Twój klient przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy. Jeśli umowa będzie zawarta na okres 6 miesięcy, to ty otrzymasz połowę wartości miesięcznego wynagrodzenia oraz oczywiście możliwość uzyskania kolejnej prowizji jeśli umowa zostanie po 6 miesiącach przedłużona przez klienta.

Jak działa program partnerski Seonidas.pl? Współpraca się opłaca!

01

Prosta umowa

Podpisujesz z nami prostą ramową umowę współpracy – bez żadnych haczyków, a tym bardziej małego druku. Minimum formalności.

Od tego momentu każdy przekazany nam kontakt do perspektywicznego klienta staje się twoją szansą na dodatkowy, nieobarczony koniecznością wykonania jakiejkolwiek pracy, dochód pasywny. Nie ma limitu liczby klientów. Za każdego następnego klienta dostaniesz dodatkowe wynagrodzenie. Not even sky is the limit

Teraz i w przyszłości.

Jak to w przyszłości? Otóż, minimalny okres na jaki podpisujemy umowy współpracy to 6 miesięcy. Za każdym razem kiedy klient przedłuży umowę na kolejny okres współpracy z naszą agencją, ty otrzymasz prowizję przelewem na wskazany w umowie numer rachunku bankowego.

02

Kontakt z klientem

Kontaktujemy się z klientem w ramach naszego arcyskutecznego procesu sprzedaży, opracowujemy audyt jego strony, przedstawiamy ofertę i negocjujemy warunki współpracy.

Podpisujemy umowę na min. 6, a najczęściej na 12 miesięcy.

Za każdym razem gdy umowa zostanie przedłużona na kolejny okres 6 lub 12 miesięcy ty otrzymasz kolejną prowizję.

Zacznij współpracę z agencją SEOnidas już dzisiaj!